Apyrankės Apie mus Įkvėpimas Kontaktai
Konkursas

SPECIALUS JACOB COLINN KONKURSAS

Dalyvauk žaidime ir laimėk 300 €!

Labas,

Turbūt atėjai čia tam, kad sužinotum daugiau apie šiuo metu vykstantį specialųjį konkurą, taip? Pradžioje noriu pasakyti, kad man labai džiugu, jog susidomėjai ir užsukai čia, tad mielai papasakosiu Tau apie jį plačiau.  Idėja paskelbti šį  konkursą atėjo iš noro atsidėkoti viems Jacob Colinn apyrankių gerbėjams ir suteikti jiems šansą laimėti. Išties nėra nieko nuostabiau, kaip matyti jūsų pasidalintas šiltas ir kupintas meilės nuotraukas su asmeniškai susikurtu meilės simboliu, socialinėse medijose. Todėl, remiantis šia idėja, ir skelbiame konkursą, jo taisyklės paprastos:

 

1.     Pasidaryk nuotrauką tema “Meilės istorija”
O taip, tam, kad ją pasidarytum, pirmiausia, privalai turėti Jacob Colinn apyrankę, jei jos neturi, gali ją susikurti mūsų puslapyje www.jacobcolinn.com Kokia “Meilės istorijos” idėja? Na, čia jau iššūkis Tavo kūrybingumui: galbūt tai graži akimirka prie jūros, kartu su mylimu žmogumi, dėvint apyrankes, o gal nuotrauka kino teatre, žiūrint filmą kartu? Na, idėjų apstu, reikia tik jas įgyvendinti!

 

2.     Nuotrauka pasidalink savo Instagram paskyroje
Padaręs nuotrauką, gali ją gražiai paredaguoti: galbūt uždėti šiltesnių atspalvių tonus, o gal parašyti kokį nors tekstą? Padaryk tokią nuotrauką, kuri būtų labai graži Tau pačiam, ir pasidalink ja savo Instagram paskyroje.

 

3.     Nepamiršk uždėti žymos #jacobcolinnstory
Šis žingsnelis labai svarbus, nes kitaip negalėsime matyti Tavo konkursinės nuotraukos. Tad, keldamas nuotrauką į savo Instagram, būtinai įvesk burtažodį #jacobcolinnstory ir galbūt tapsi konkurso nugalėtoju.  

 

Nugalėtojas bus išrinktas Jacob Colinn komandos balsų dauguma. Jei laimėsi, dovaną Tau pristatys pats Kalėdų senelis, kadangi apie tai sužinosi gruodžio 25 dieną. O dovana – tai pinginis 300 eurų vertės prizas, kuris, vos susisiekus su nugalėtoju, iškart bus pristatytas. Gautą prizą galėsi išnaudoti kaip tik nori: galbūt Kalėdų proga padovanosi sau ir mylimam žmogui kažkokį gražų daiktą, rūbą, o galbūt skanią ir prabangią vakarienę – rinktis Tau.

 

Su meile,

JC

Grįžti į parduotuvę
Suma - ...
Atsiskaityti

Jūsų krepšelis tuščias
E-Commerce Development, Web design, Caesar7 Ltd